«Динамо» уверенно переиграло «Будивельнык»

22.11.2011 0

Останню репетицію перед єврокубковим матчем у Данії провели гравці полтавського «Динамо».

У черговому турі вітчизняної Суперліги в гості до Полтави завітав броварський Будівельник. Широкий вибір гравців дозволяє Андрію Портному постійно тасувати склад. Цього разу до стартової заявки не потрапили Дайментов, Оніщук, Євдокімов і Кумогородський. А Андрій Фролов хоч і був заявлений на гру, але на майданчик так і не вийшов.

Сам же матч пройшов за переваги господарів. Броварчани змогли протистояти на рівних полтавцям лише перші 20 хвилин. Після першої десятихвилинки рахунок був 4:4. У цей час атакуюча гра гостей трималася на лівому півсередньому Анісімові, який закинув 3 з 4 командних м’ячів. А в середині другої Будівельник навіть вийшов уперед 6:7. Але надалі дався взнаки вищий клас підопічних Андрія Портного. Бражник бере два поспіль семиметрових, забивають Васюк, Косяк, Гончаров і динамівці завершують перший тайм на свою користь – 14:11.

У другому таймі полтавці лише нарощували свою перевагу, попутно відпрацьовуючи різні схеми ведення гри. Господарям вдавалися як і позиційні атаки, так і швидкі відриви. Голом в середині другого тайму відзначився й голкіпер «Динамо» Бражник, який покарав свого колегу по амплуа Потапчука, який пішов страхувати своїх захисників і отримав м’яча за комірець. Фінальна сирена зафіксувала доволі комфортну перевагу в рахунку «Динамо» – 34:25.

На черзі у полтавців чи не найголовніший екзаменатор першого кола – данський «Skjern”.

 

Неофициальный сайт ГК «Динамо»

 


Оставить комментарий »


Украина онлайн