«Буревестник» сильнее «Политехника»

09.12.2011 0

«Буревісник» – «Політехнік» 35:30 (20:12)

«Буревісник» (стартовий склад): 16.Мороз – 13.Іванов, 11.Троценко, 8.Скрипак, 7.Волобуєв, 3.Янковський, 22.Науменко. Виходили на майданчик: 77.Третинко – 20.Псьол, 87.Пономарьов, 99.Нікулін, 2.Левченко, 10.Лемеш, 33.Мірошніченко. Запас: 18.Федоров, 24.Постолатьєв. Головний тренер – Леонід Левченко.
Голи: 7 – Троценко; по 6 – Волобуєв, Науменко; по 4 – Скрипак, Янковський, 3 – Левченко; по 2 – Іванов, Псьол; 1 – Мірошниченко.
«Політехнік» (стартовий склад): 1.Пошедін – 3.Тюкін, 4.Доміч, 6.Грегоряк, 7.Кондаков, 8.Лаушкін. 10.Ракатінец. Виходили на майданчик: 12.Дороган – 2.Сахарнян, 11.Смолянець, 17.Сєров. Головний тренер – Володимир Габора.
Голи: 14 – Тюкін; 7 – Сєров, 4 – Доміч; по 2 – Сахарнян, Кондаков, 1 – Лаушкин.

Підопічні Леоніда Левченко в першому таймі атакували на будь-який смак, і гра команди виглядала, без перебільшення, блискуче.

«Політехнік» почав матч в Луганську вкрай невдало: обмінявшись кількома нерезультативними атаками, донеччани двічі вийшли вперед, після чого в грі гостей настав справжній провал. «Буревісник» провів у ворота суперників шість (!) м’ячів поспіль, і рахунок 7:2 вже на дев’ятій хвилині поєдинку визначив результат зустрічі. У грі «Політехніка» впадало в око те, що у команди не йшла гра її лідерів: Смолянець взагалі був не помітний, а у Тюкіна всі спроби відзначитися виглядали передбачуваними, і луганчани впевнено їх блокували, або ж з ними легко справлявся Мороз.

А от підопічні Леоніда Левченко в першому таймі атакували на будь-який смак – буквально по всій ширині майданчика. «Буревісник» доводив до логічного завершення і позиційні атаки, і контратаки – гра команди виглядала, без перебільшення, блискуче. У рядах донеччан добре виглядав тільки ветеран команди Сєров,який брав гру на себе і вирішив кілька епізодів поодинці. На перерву суперники пішли за рахунку 20:12, хоча більшу частину першого тайму «Буревісник» вів з різницею в десять голів.

До честі команди Володимира Габори, у другому таймі «Політехнік» не зупинився, зберігаючи інтригу матчу до заключних хвилин. Крім того, Леонід Левченко почав варіювати складом, але у молоді не виходило рівноцінно замінювати основних виконавців. Все це призвело до того, що в останні десять хвилин матчу зусиллями розігравшегося у другому таймі Тюкіна гості скоротили відставання у рахунку до чотирьох м’ячів, змусивши уболівальників нашої команди похвилюватися за результат. Але, в кінцівці матчу «Буревісник» знову взяв гру під свій контроль, і ніяких шансів відігратися у «Політехніка» вже не було. У підсумку, 35:30 – впевнена перемога луганчан.

Найрезультативнішим гравцем матчу став найкращий бомбардир Суперліги Олександр Тюкін, який відзначився в Луганську 14 разів – клав голи як робот! У складі «Буревісника» 7 голів забив Сергій Троценко.