«Буревестник» и «Шахтер» разошлись миром

15.12.2011 0

«Буревісник» – «Шахтар-Академія» 32:32 (16:15)

«Буревісник» (стартовий склад): 16.Мороз – 13.Іванов, 11.Троценко, 8.Скріпак, 7.Волобуєв, 3.Янковський, 22.Науменко. Виходили на майданчик: 77.Третинко – 87.Пономарьов, 2.Левченко, 33.Мірошниченко, 24.Постолатьєв, 20.Псьол, 99.Нікулін, 5.Бараннік. Запас: 18.Федоров. Головний тренер – Леонід Левченко.
Голи: 11 – Троценко, 7 – Науменко; по 4 – Мірошниченко, Янковський, 3 – Волобуєв; по 1 – Левченко, Іванов, Псел.

«Шахтар-Академія» (стартовий склад): 16.Слесь – 2.Абрамов, 7.Чичикало, 8.Луньов, 11.Орловський, 15.Бацман, 17.Шарко. Виходили на майданчик: 1.Турчак – 19.Гришин, 4.Михальченко, 6.Ляшевскій, 10.Моісейчев, 3.Дубовік. Запас: 14.Путько. Головний тренер – Іван Фучеджі.
Голи: 13 – Чичикало, 5 – Орловський; по 4 – Луньов, Шарко, 3 – Абрамов, 2 – Гришин; 1 – Михальченко.

Початок матчу «Буревісник» –- «Шахтар-Академія» пройшов за прогнозованим сценарієм. Після обміну нерезультативними атаками гості двічі вийшли вперед, але луганчани двічі відігралися і почали відриватися в рахунку. У середині тайму команді Леоніда Левченко вдалася ударна трихвилинка, в ході якої «Буревісник» забив 4 голи поспіль, не пропустивши у свої ворота жодного – з 4:4 рахунок зріс до 8:4. Не можна не відзначити і впевнену гру Мороза, який відзначився декількома відмінними сейвами.

Проте розвинути успіх луганчанам не вдалося – причому, не стільки через упевнену гри донеччан, скільки з вини власних промахів. Проводячи хороші атаки, в тому числі і кілька разів тікаючи один в один, завершальні кидки «Буревісник» відверто «змащував», не потрапляючи в ворота. Як підсумок, «Шахтар-Академія» не відпускав господарів у відрив, а в кінцівці тайму і зовсім зрівняв рахунок – 14:14. За решту перед перервою дві хвилини у луганчан відзначилися Левченко і впевнено провівший матч Троценко, а у гостей – не найактивніший у першому таймі Чичикало. Підсумок першого тайму – 16:15.

У другому таймі інтрига на майданчику закрутилася з ще більшою силою. У команди Івана Фучеджі значно додав Чичикало, наносивший відмінні кидки здалеку, і в підсумку забивший 9 з 17 голів «Шахтаря-Академії» у другому таймі. А ось голкіпер «Буревісника» Мороз, добре відігравший перший тайм, в другому, навпаки, втратив упевненість. Леонід Левченко провів зміну воротаря, але і Третинко також не зумів гідно увійти в гру. Зате допомогла поява на майданчику Мірошниченко та Постолатьева, які підмінили лідерів команди.

Так чи інакше, до закінчення другого тайму почала відчуватися перевага донеччан, які за сім хвилин до фінальної сирени навіть вийшли вперед – 29:30. Але, відмінна гра на фініші у виконанні Мороза, за шість хвилин відбившего шість кидків (у тому числі, і семиметровий), дозволила «Буревіснику» відігратися і зберегти нічию. З одного боку, такий результат проти останньої команди Суперліги – негативний, проте хід матчу показав його закономірність.